Wykształcenie i doświadczenie

Anna RadzikowskaSpecjalista ginekolog-położnik

ania zdjecie1

Lekarz medycyny  Anna Radzikowska
specjalista ginekolog-położnik, specjalista ultrasonografii

 

Wykształcenie i doświadczenie:
Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, obecnie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kolejne stopnie specjalizacji uzyskałam kształcąc się  w Szpitalu św. Zofii w Warszawie.

Dodatkowe doświadczenie zdobywałam także w Szpitalach w USA i Wielkiej Brytanii.

Posiadam ponad dwudziestoletnią praktykę położniczo-ginekologiczną, skoncentrowaną głównie na prowadzeniu ciąż, diagnostyce i terapii niepłodności, zaburzeń miesiączkowania, przygotowaniach do zajścia w ciążę, a także wszechstronnym  prowadzeniu ginekologicznym i ginekologiczno-endokrynologicznym kobiet w rodzinach – od dziewczynek do kobiet 90-letnich. Specjalizuję się również w diagnostyce ultrasonograficznej w zakresie położnictwa oraz ginekologii, prowadzę pacjentki położnicze i ginekologiczne w oparciu o monitorowanie  USG.

Współpracuję z Holostic Clinic, wykonując tam zabiegi laseroterapii pochwy oraz warg sromowych laserami Mona Lisa oraz Diva oraz zabiegi mezoterapii.

Od 2005 roku jestem członkiem ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology), członkiem założycielem  Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy, od powstania  członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Od wielu lat współpracuję z poradnią specjalistyczną diagnostyki USG wad serca płodu (Poradnia USG Agatowa) w Warszawie.

Regularnie uczestniczę w wielu szkoleniach, kongresach i  zjazdach poświęconych głównym obszarom zainteresowań zawodowych.

Prowadzę praktykę prywatną w Warszawie, aktywnie współpracując ze Szpitalami Medicover i św. Zofii w zakresie opieki  nad prowadzonymi  przeze mnie pacjentkami.

Kontakt

Anna Radzikowska

tel. +48 123 456 789
email: anna@ginekolog.com.pl

Gabinety

Babka Medica Przychodnia NZOZ

Warszawa, ul. Słomińskiego 19 / 517

FertiMedica Centrum Płodności

Warszawa, ul. J. P. Woronicza 31 lok. 8U

Poradnia USG Agatowa

Agatowa 10, Warszawa

Kontakt

Gabniety

Babka Medica Przychodnia NZOZ

Warszawa, ul. Słomińskiego 19 / 517

FertiMedica Centrum Płodności

Warszawa, ul. J. P. Woronicza 31 lok. 8U

Poradnia USG Agatowa

Agatowa 10, Warszawa

Zostaw wiadomość

Template by W3layouts

Login